fbpx
Aká farba vám pristane?

Aká farba vám pristane?

Aká farba vám pristane?

Ak túžite po novom úsmeve, skvelá správa je, že si môžete vybrať z palety farieb odtieň budúcich zubných koruniek, mostíka či faziet, ktorý sa vám páči a pristane tónu vašej pleti a očným bielkam. Prirodzená farba zubov je o dosť tmavšia, ako si myslíte.

Hovorí sa, že je primerané vybrať si o 2-3 odtiene svetlejšiu farbu koruniek ako prirodzené zuby. Tie sú neraz zájdené používaním, zažltnuté a po vybielení by boli svetlejšie, preto možno ísť do svetlejších odtieňov.

Medzinárodná stupnica VITA, ktorú používame na našej klinike v Istanbule ponúka pestrú paletu odtieňov a obsahuje farebné skupiny:

A (červeno-hnedé)
B (červeno-žlté)
C ( šedé odtiene)
D (červeno-šedé odtiene)

Aj zubné korunky a fazety podliehajú módnym trendom. Najbelšie zuby preferujú ľudia v Spojených štátoch. Považujú ho za prejav dokonalosti, mladosti, čistoty. Takto žiarivý úsmev zdobí úsmev mnohých celebrít avšak pod svetlom reflektorov výrazná bieloba pôsobí inak ako v bežnom živote.

Niektorí ľudia si želajú dodržať svoj autentický odtieň zubov, najmä vo vyššom veku, aby neupozorňovali na zmenu. Odborníci na našej kliniky radi poradia s výberom odtieňov na základe bohatých skúseností rôznorodých klientov – ich tvárovej farebnice, veku a typológie.

Je vhodné s korunkami na skúšku vyjsť na denné svetlo a pozrieť si tvár v zrkadle. Ak váhate medzi dvomi odtieňmi, zásadou je zvoliť si vždy ten svetlejší odtieň a potom požiadať o stupeň tmavší, nakoľko v opačnom poradí to nie je možné.

Ak máte záujem o nový úsmev, radi vám poskytneme konzultáciu, liečebno-estetický plán a vyskúšanie farebnice zdarma.

Sme tu pre vás na Slovensku, v Pezinku na Potočnej ulici 2, na info@aladiva.sk alebo na čísle 0905 928 302

Tento príspevok si môžete pozrieť priamo na našom FB:

https://www.facebook.com/aladivazdraviekrasa/posts/pfbid024yYxmx1KSdtZc16TgB3YNiFvcKzMamJkiC2crdFcnYyT5Kt4t1X96fRbuHFS1mjMl

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac