fbpx
Aká je vaša predstava o kvalitných službách zdravotného ošetrenia?

Aká je vaša predstava o kvalitných službách zdravotného ošetrenia?

Aká je vaša predstava o kvalitných službách zdravotného ošetrenia?

Vzdelaný, prívetivý a ľudský lekár, ktorí vás s úsmevom privíta v príjemnom a vkusnom prostredí, ponúkne osvieženie a porozpráva sa s vami o vašich problémoch a pocitoch? Vysvetlí vám, ako rovnocennému partnerovi, aký liečebný plán navrhuje a prečo a potom sa vám plne venuje? A vy odchádzate užasnutý atmosférou a prijatím, ktorého sa vám dostalo? A okrem ošetrenia by ste mali aj cestovateľský zážitok na pookriatie duše ako bonus?

Je to opis skutočnosti, ktorú dobre poznáte z vášho okolia alebo príjemná fikcia?

Takáto je však realita na našich klinikách v Turecku, kde pacient je skutočne pán, hosť a priateľ. Zrejme to vychádza z inej kultúry, pohľadu na pohostinnosť a prístup v tejto oblasti, avšak v Turecku to nie je tak výnimočný úkaz.

Mnohí, ktorí to zažili priamo, dajú plne za pravdu tomuto tvrdeniu.

Radi vám pomôžeme pri zabezpečení zákrokov, ktoré nehradí zdravotná poisťovňa alebo ku ktorým sa neviete u nás dostať v rozumnom čase, nie ste spokojní so zdravotnou starostlivosťou, ktorej sa vám dostáva, či zákroky v rámci vážnejšieho zdravotného problému nie ste schopný samofinancovať, lebo ich cena je privysoká.
Turecko má zdravotný systém a zdravotnú starostlivosť na naozaj vysokej úrovni a na klinikách a v nemocniciach sú zvyknutí prijímať pacientov z iných krajín a reflektovať ich očakávania vo vyššom štandarde.
Priamo na Slovensku zastupujeme kliniky a nemocnice pre zjednodušenie komunikácie v materskom jazyku a vybavenie formalít.
Všetky informácie aj prípadný návrh liečebného plánu od lekárov vám radi zabezpečíme zdarma a nezáväzne a samozrejme aj všetky informácie ohľadom vycestovania.

ALADIVA, Potočná 2, PezinokInfo@aladiva.sk, 0905 928 302

Tento príspevok si môžete pozrieť priamo na našom FB:

https://www.facebook.com/aladivazdraviekrasa/posts/pfbid0AcXaMxaiQyYLtSy6tGDdUoZQr6YqZeLDYPkF89dv6JMqBrmJZ9ojX4qYFKKRCoPdl

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac