Ako Vám v mene spoločnosti ALADIVA vieme byť nápomocní?

 

 • Sme slovensko turecká rodinná firma, tu na Slovensku sme Vám k dispozícii na mailovú, telefonickú alebo osobnú konzultáciu, na tureckej strane zabezpečíme pre vás všetko potrebné.
 • Zastupujeme renomované kliniky a nemocnice v Turecku a máme s nimi nadštandardné vzťahy. V Turecku je turizmus krásy a zdravia veľmi rozvinutá dlhoročná oblasť, ktorú klienti mnohých krajín štandardne využívajú.
 • Vďaka viacerým klinikám a nemocniciam vieme pre vás vybrať vhodný zákrok a časovo ho prispôsobiť Vašim potrebám.
 • Prevedieme Vás celým procesom v rámci konzultácie s vami zdarma.
 • V prípade priania, pred alebo po zákroku zotrvať dlhšie v Turecku, Vám radi zabezpečíme sprievodný program na mieru.
 • Počas cesty a pobytu sme Vám stále k dispozícii prostredníctvom mailu, telefónu, what´s up.
 • Ušetríme Vám čas, nakoľko všetko vybavíme za Vás vďaka našej spolupráci s tureckými partnermi.
 • S nami neriskujete prekvapenia, nečakané situácie, zmätok. Naopak, podporíme Vás, poradíme vám a vyberieme na mieru zvolenú kliniku  pre Vás, aby ste sa mohli sústrediť len na svoje potreby a užívať si  cestu a pobyt a nemyslieť na praktické veci, povinnosti a termíny.
 

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte a my sa Vám veľmi radi budeme venovať.

Prečo si pre zákroky vybrať práve Turecko?

 

 • Turecko má zdravotníctvo na vysokej úrovni a táto oblasť je podporovaná aj zo strany štátu, v ktorého záujme je, aby Turecko bolo lídrom  vo svete v poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Ich prekrásne vysoko moderne zariadené kliniky a privátne nemocnice sú skutočne ukážkou najmodernejších technológii, úžasného interiérového dizajnu a profesionálneho personálu a poskytujú nadštandardné služby v  príjemnom  prostredí.
 • Vysoká spokojnosť klientov po úspešných zákrokoch
 • Turecko je letecky blízka krajina v porovnaní so vzdialenejšími destináciami, kam ľudia zvyknú chodiť na cenovo dostupnejšie zákroky (Mexiko, Indonézia, Malajzia a podobne).
 • Na zákrok sa nečaká dlho, tým, že v Turecku je množstvo kliník, vieme v dohľadnom čase zabezpečiť termín.
 

Turecko je krásna krajina, ktorá poskytuje veľa zážitkov a možností kultúrneho vyžitia, výhodných nákupov či pobytu pri mori. Naši klienti si okrem výsledku zákroku vždy odnášajú aj množstvo zaujímavých podnetov a príjemných chvíľ.

Čo pre vás v mene našej spoločnosti ALADIVA urobíme?

 

 1. Zhodnotenie aktuálnej situácie v oblasti zákroku, ktorá vás zaujíma
  Na základe Vami zaslaných fotografií a popisu prípadne telefonickej komunikácie odborník zhodnotí daný stav.
 1. Konzultácia
  Na základe návrhu lekárov s Vami prekonzultujeme navrhnuté riešenia a praktické veci spojené so zákrokom.
 1. Termín zákroku
  Dohodneme si termín, ktorý Vám vyhovuje a podľa toho Vám zabezpečíme cestu.
 1. Prílet do Turecka
  Na letisku Vás bude čakať náš šofér, ktorý Vás bezpečne odvezie do hotela. Šofér Vás v daný alebo nasledujúci deň (podľa príletu) vyzdvihne a odvezie na kliniku. Náš šofér je súčasne Váš doprovod, človek, na ktorého sa môžete obrátiť, ak by ste potrebovali niekam v meste zájsť a vybaviť si aj osobné aktivity.
 1. Na klinike
  Ujme sa Vás lekár, urobí krvné testy (v prípade potreby zákroku), vstupné vyšetrenie a samotný zákrok (niekedy sa robí až na nasledujúci deň)
 1. Po zákroku
  Absolvujete pooperačnú kontrolu a lekár Vám vysvetlí, ako sa starať o seba a o miesto zákroku.
 1. Šofér Vás odvezie na letisko
  Ak by ste mali záujem ostať ešte v Turecku pár dní navyše (pred alebo po zákroku)  a objavovať krásy lokálnej atmosféry pred odchodom , radi Vám poradíte a pripravíme sprievodný program.

Zdravie

Dovoľte nám postarať sa o vaše zdravie na špičkových klinikách
a v nemocniciach v Turecku a ponúknuť vám služby vo vysokej kvalite,
v krásnom prostredí s milým personálom a za výhodné ceny.

Krása

Máte svoju vytúženú predstavu ako by ste chceli vyzerať a čo by ste radi upravili na svojom vzhľade? Radi vám pomôžeme vďaka širokej palete zákrokov v oblasti Estetickej medicíny, Plastickej chirurgie a Vlasovej transplantácie.

Zážitok

Keď sa povie Turecko, predstavíme si starobylý a tajomný Istanbul, kedysi centrum Osmanskej ríše – kde sa snúbi história s modernosťou, orient s európskym nádychom, kde znie zvonivá turečtina, zaváňa vôňa mora, korenín a úžasnej tureckej kuchyne, spev čajok, meluzínov či džavot energických predavačoch na lokálnych trhoch. To všetko vám radi ukážeme.

Galéria Bosphorus Health Travel