Ceny za naše služby

 

Zaujímajú Vás ceny za jednotlivé výkony? 

Ste zvyknutí na presne definované ceny za služby?

Páčilo by sa Vám však, ak by ste vedeli, že dostanete cenu, ktorá vyplýva presne z Vašej konkrétnej situácie a preto bude čo najprimeranejšia?

Radi Vám vysvetlíme, akým spôsobom pracujeme s cenou my.

Každý náš klient má inú situáciu, vek, mieru problému,  iné predstavy, požiadavky a potreby, preto sa každému prípadu venujeme osobitne a kalkuláciu robíme vždy na mieru. Naše ceny sú výhodné preto, pretože Turecko má inú cenu práce a ďalších nákladov, ktoré v Európskej Únii sú podstatne vyššie. Nižšie náklady v Turecku a fakt, že turecká vláda intenzívne podporuje zdravotníctvo a oblasť cestovania za zdravím napríklad výrazným znížením daňového zaťaženia a podobne, umožňuje privátnym klinikám a nemocniciam poskytovať služby za primerané a veľmi kompetitívne ceny, ktoré sú pre zahraničie veľmi priaznivé.

Naši špecialisti pracujú na špičkových klinikách s najmodernejšími technológiami, zariadeniami a používajú certifikované zdravotnícke materiály najvyšších štandardov.

Z dôvodu individuálneho ocenenia neuvádzame ceny za jednotlivé individuálne zákroky, avšak veľmi radi Vám vypracujeme ponuku na základe Vášho konkrétneho prípadu alebo Vás, ak to bude možné informujeme o približných cenách, aby ste mali predstavu.

Ďalším faktorom, ktorý ovplyvňuje cenu, je aj v akom predstihu sa rozhodnete vycestovať za zákrokmi, čo ovplyvňuje cenu leteniek aj ubytovania.

V prípade záujmu o bližšie informácie nám prosím napíšte na info@aladiva.sk, vyplňte kontaktný formulár alebo zavolajte na telefónne číslo 0905 928 302.