fbpx
Istanbul – mesto mačiek

Istanbul – mesto mačiek

Miau, miau… Mačičky, jedna krajšia ako druhá bez boja obsadili toho hrdé mesto a vytvorili Mačaciu ríšu s pompou podobnou tej z čias slávnej ríše Osmanskej. Obyvatelia mesta ale aj prišelci sa od nepamäti dobrovoľne podvoľujú ich čaru a záhadnosti.

Na potulkách mestom stretnete množstvo všakovakých mačičiek a kocúrikov najrozmanitejších farieb, ktoré sa len tak potulujú uličkami, od malých roztomilých mačeniec, ktoré sa len rozhliadajú po svete až po seniorov a vyslúžilcov, ktorí si dopriavajú mačací dôchodok, vyhrievajú sa na slniečku alebo si užívajú hladkanie od domácich, ktorí sa o ne starajú ako o sultánov. Sledujú vás očkom pomedzi kríčky, spoza rohu alebo sa priamo vydajú oproti vám, aby vás pozdravili. Nepatria nikomu, ale za to všetkým ľuďom dobrého srdca.

Je radosť vidieť, ako si tieto magické tvory užívajú, sú napapané a čisté. Svojou prítomnosťou v parkoch, v predzáhradkách, na múrikoch, na peších zónach, pred obchodíkmi robia milú spoločnosť domácim, okoloidúcim aj turistom.

Istanbul iste aj vďaka mačičkám prirastie k srdcu nielen ich milovníkom.

Tieto mačičky z videa príjemne skrížili cestu nám a našim klientom na návšteve za zubným ošetrením v Istanbule.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o ošetreniach zdravia a krásy a zažiť služby zdravotníctva inak, napríklad aj zážitkami, radi vám poskytneme viac informácií.

ALADIVA, Potočná 2, Pezinok
www.aladiva.sk info@aladiva.sk 0905 928 302

Hudba z videa od milovníka mačiek The Kiffness x Alugang Please Go Away Flamenco Edit ft Spaul

Tento príspevok si môžete pozrieť priamo na našom FB:

https://www.facebook.com/aladivazdraviekrasa/posts/24842201422094574/?vh=e&extid=MSG-UNK-UNK-UNK-COM_GK0T-GK1C

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac