Čo je skrášľovanie ženských genitálií?

Estetická chirurgia vagíny zahŕňa chirurgické operácie vykonávané na odstránenie zmien vyskytujúcich sa v ženských pohlavných orgánoch od narodenia alebo v priebehu rokov. Vieme, že akýkoľvek problém s vagínou spôsobuje u žien psychické alebo sociálne problémy a ovplyvňuje sexuálny život párov. Preto musia byť vaginálne estetické operácie, ktoré pomáhajú odstrániť všetky tieto problémy, vykonávané s maximálnou starostlivosťou a dôvernosťou.

Technika „skrášľovania genitálií“ je metódou, ktorá zdôrazňuje, že aj vagína si zaslúži zostať esteticky príjemná ako ostatné časti tela. Vaginálne estetické operácie sú chirurgické zákroky zamerané na uvoľnenie pošvového tkaniva v dôsledku veku a pôrodu a zlepšenie sexuálnej rozkoše.

Metóda skrášľovania genitálií poskytuje pohodlnejší proces operácie. Pozorujeme, že táto metóda umožňuje kratšiu dobu rekonvalescencie, nezanecháva pooperačné jazvy a zabezpečuje návrat pacientov po operácii do každodenného života.

Aj vagína si zaslúži omladenie a zachovanie formy, rovnako ako tvár. Preto sa táto metóda nazýva aj  skrášľovaním genitálií. Dôvody zvýšených požiadaviek žien na vaginálnu estetiku sú osobné a ženské pudy.

Estetická vagína, ktorá výrazne ovplyvňuje sebavedomie žien, vedie k zdravému a uspokojivému sexuálnemu životu s partnermi a pomáha odstraňovať prípadné problémy v danej oblasti. Estetiku vagíny treba riešiť ako celok. Iba celkové aplikácie môžu poskytnúť úspešné výsledky a požadovanú vagínu.

Skrášľovanie vagíny a potenciálne problémy oblasti

Uvoľnenie a zväčšenie vaginálneho tkaniva, panvového dna a panvových svalov najmä po pôrode patrí medzi najdôležitejšie problémy žien. To tiež vedie k neuspokojivému sexuálnemu životu párov. Okrem toho sa pozoruje aj inkontinencia moču. Ďalším možným problémom je tmavšia vagína a nevýrazný klitoris a bod G – miesto potešenia žien.

Ako sa vykonáva skrášlenie vagíny

Je potrebné zistiť, aké sú  problémy v tejto oblasti a navrhnúť cielené riešenia. Metóda Genital Beautification sa vykonáva v celkovej anestézii. Pri skrášľovaní intímnych partií sa môžu vykonať napríklad tieto metódy:

  • Spider Web Aesthetic
  • Prenos tuku
  • Laser
  • rádiofrekvencia
  • v prípade potreby aj chirurgické zákroky.