Laser Resurf M22 je svetová moderná a veľmi efektívna technológia určená na omladzovania pokožky, pigmentácie, strií a jaziev. Ide o ošetrenie laserovým prístrojom, ktorý je konštruovaný tak, aby sa dostal aj na ťažšie dostupné miesta v okolí brady.

Tento typ laseru umožňuje riešenie viacerých problémov pokožky súčasne teda nie je potrebné plánovať niekoľko samostatných zákrokov. RESURF M22 má dvojnásobne silnejší účinok v porovnaní s bežným frakčným CO2 laserom. Proces hojenia pokožky po ošetrení trvá približne 4-5 dní.

  • pôsobí výrazne omladzujúco na pokožku
  • zjemňuje vrásky
  • vypína pokožku
  • rysuje kontúry tváre
  • odstraňuje pigmentácie, cievky, rozšírené póry a iné nedostatky, ktoré bývajú rezistentné voči alternatívnej kozmetickej liečbe
  • Ošetrenie je efektívne aj pri ženskej aj mužskej pokožke

Výsledky po ošetrení

Pokožka sa napne, pôsobí mladistvo, sviežo, kontúry tváre sú vyrysovanejšie. Ak sú na pokožke jazvy, výraznejšie póry  a vrásky, tie sa výrazne zjemnia a vyhladia. Pigmentové škvrny sa zosvetlia až vymiznú. Vrásky a jazvy sa výrazne vyhladia.

Ošetrenie trvá polhodinu až hodinu a pol a nie je potrebná celková anestézia.  Dĺžka ošetrenia závisí od veľkosti plochy ošetrenia.

S laserom Resurf M22 je možné omladzovať pokožku a riešiť spomenuté problémy nielen na tvári (čelo, líca, brada, sánka) ale aj na tele (krk, dekolt, chrbty rúk, horný chrbát, ramená, jazvy, strie…)

Počas zákroku pociťuje klient ľahké pálenie, ktoré sa postupne stupňuje a pretrváva približne hodinu. Odporúča sa aplikovať ľadové obklady, aby sa dotknuté miesto upokojilo.

Výsledok ošetrenia: už po jednom ošetrení sú viditeľné výrazné zlepšenia. Laser pôsobí hĺbkovo a tým vyhladzuje jemné vrásky a zlepšuje vzhľad kože brady, redukuje rozšírené póry, stav prípadného aknéa pigmentových škvŕn, vylepšuje povrch kože a vyrovnáva jej farbu. Výsledok tohto ošetrenia je trvalý.

Pre koho je ošetrenie vhodné: pre všetkých, ktorí bojujú s vráskami na brade, pigmentovými škvrnami, jazvami a fľakatou pokožkou.

Po zákroku sa môže dostaviť určité začervenanie, jemné pálenie a citlivosť ošetrenej oblasti. Zákrok sa odporúča realizovať iba v zimnom období z dôvodu citlivosti pokožky na slnečné žiarenie po použití laseru.