Podbradok je nevzhľadný prvok pod bradou, tvár pôsobí staršie, neupravene a mohutne. Profil nie je estetický a pod podbradkom sa stráca línia krku.

UTIMS je omladzujúce neinvazívne prístrojové ošetrenie, ktoré vysiela presne cielené impulzy tepla do hĺbkovej úrovne pokožky pomocou ultrazvukovej hlavice.  Pokožka na tieto impulzy dodanej energie reaguje tvorbou nového kolagénu, ktorý spôsobí  vypnutie a spevnenie pokožky.

Priebeh ošetrenia: na ošetrované miesto pokožky sa priloží ultrazvuková hlavica, ktorá premieta na obrazovku detailný obraz pokožkya dokáže cielene zamieriť na potrebnú časť tváre.
Na základe vyhodnotenia  hlavica vysiela presné impulzy tepla do hĺbkovej úrovne pokožky, čím zabezpečí čo najefektívnejší účinok. Vrchná vrstva pokožky ostáva nedotknutá.

Výsledok ošetrenia: pokožka zareaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, postupne sa vypne a spevnie. Výsledok je trvalý.

Komu je ošetrenie určené: pre všetkých, ktorí nechcú svoj problém riešiť chirurgicky, ale hľadajú neinvazívne metódy zamerané na zlepšenie známok starnutia

Pri ošetrení možno pociťovať nepríjemný pocit počas pôsobenia tepla. Ten potvrdzuje, že prebieha tvorba nového kolagénu.

Ošetrenie možno absolvovať kedykoľvek počas roka a stačí ho opakovať raz za 3 až 5 rokov.