Termolifting Protége je jedinečné neinvazívne prístrojové ošetrenie pleti bez použitia ihiel a skalpela, kedy sa pomocou rádiofrekvenčnej energie, ktorá preniká hlboko do pokožky odstraňujú vrásky, spevňuje ochabnutá pleť, zvýrazňujú kontúry tváre a zlepšuje sa kvalita pokožky.

Termolifting Protége je patentovaná technológia, ktorá využíva najnovšiu technológiu dopĺňania kolagénu CRT – Collagen Refill Technology. Ide o cielené pôsobenie duálnej energie, pri ktorom sa obnovuje vlastný kolagén v pokožke. Ten napomáha vypnutiu a omladeniu pokožky.

Ide o medicínsky prístroj, ktorý umožňuje spevnenie a formovanie pokožky. Využíva synergický efekt vysokofrekvenčného ultrazvuku a rádio frekvencie. Intenzívny ohrev všetkých vrstiev tkaniva v ošetrovanej oblasti spôsobuje nárast produkcie fibroblastov a tvorbu nových kolagénových a elastínových vlákien.

Výsledky je možné vidieť už po prvom ošetrení a majú dlhotrvajúci efekt. Touto metódou je možné riešiť problémy vrások okolo očí, v okolí úst, na čele, krku či dekolte. Po ošetrení je pokožka ako znovuzrodená, svieža, omladená a vypnutá. Dochádza aj k efektu faceliftingu a zvýrazneniu kontúr tváre, pretože ochabnutá pokožka sa podvihne nahor.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a môže sa aplikovať celoročne.

Priebeh ošetrenia: zákrok tváre trvá necelú hodinu a pôsobí relaxačne, príjemne, bezbolestne. Pripomína masáž teplými kameňmi.

Výsledok ošetrenia: je viditeľný najmä u klientov v strednom a v zrelom veku, už po prvom ošetrení. Toto ošetrenie zaručuje dlhotrvajúci efekt bez chirurgického zákroku a dlhodobé zlepšenie kvality kože. Pokožka sa vypne, redukujú sa vrásky a kontúry tváre sa spevnia.

Pre koho je ošetrenie vhodné: pre tých, u ktorých sa objavujú prvé známky starnutia alebo prejavy ochabnutia tváre. Tento zákrok nie je vhodné podstúpiť po aplikácií kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu.

Nie sú zaznamenané nežiadúce účinky. Ošetrenie možno absolvovať celoročne.

Odporúča sa absolvovať viacero sedení v krátkom čase.