Lifting obočia a očného okolia a omladenie pokožky možno dosiahnuť aj nechirurgickým spôsobom, metódou UTIMS, ktoré prostredníctvom ultrazvukovej hlavice vysiela  presne cielené impulzy tepla do hĺbkovej úrovne pokožky. Vďaka teplu pokožky reaguje Pokožka tak reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, ktorý sa postupne vypne a spevnie.

UTIMS je omladzujúce neinvazívne prístrojové ošetrenie, ktoré vysiela presne cielené impulzy tepla do hĺbkovej úrovne pokožky pomocou ultrazvukovej hlavice.  Pokožka na tieto impulzy dodanej energiereaguje tvorbou nového kolagénu, ktorý spôsobí  vypnutie a spevnenie pokožky.

Priebeh ošetrenia: na ošetrované miesto pokožky sa priloží ultrazvuková hlavica, ktorá premieta na obrazovku detailný obraz pokožky a dokáže cielene zamieriť na potrebnú časť tváre.
Na základe vyhodnotenia  hlavica vysiela presné impulzy tepla do hĺbkovej úrovne pokožky, čím zabezpečí čo najefektívnejší účinok. Vrchná vrstva pokožky ostáva nedotknutá.

Výsledok ošetrenia: pokožka zareaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, postupne sa vypne a spevnie. Výsledok je trvalý.

Komu je ošetrenie určené: pre všetkých, ktorí nechcú svoj problém riešiť chirurgicky, ale hľadajú neinvazívne metódy zamerané na zlepšenie známok starnutia

Pri ošetrení možno pociťovaťnepríjemný pocit počas pôsobenia tepla. Ten potvrdzuje, že prebieha tvorba nového kolagénu.

Ošetrenie možno absolvovať kedykoľvek počas roka a stačí ho opakovať raz za 3 až 5 rokov.