Ošetrenie ablatívnym frakčným resurfom  2940 stimuluje tvorbu kolagénu, napína a tonizuje pokožku a odstraňuje poškodené alebo hyper pigmentované bunky. Toto ošetrenie je vynikajúce pri liečbe vrások, jemných liniek, stareckých škvŕn, strií, jaziev po akné a straty objemu. Červená, surová koža a opuch sú po liečbe bežné.

Výsledky sa líšia a nebudú po ošetrení okamžite viditeľné, budú zjavné, až keď sa pokožka zahojí a znovu sa obnoví. Po liečbe musia pacienti obmedziť pobyt na slnku a používať opaľovací krém, aby sa znížilo riziko hyper pigmentácie.

Systém Icon ponúka špičkové IPL a laserové terapie, ako aj Skintel™, prvú živú čítačku melanínu v tomto odvetví. Tieto funkcie, vyvinuté s ohľadom na bezpečnosť a účinnosť, poskytujú istotu, ktorú potrebujete, a výsledky, ktoré si pacienti želajú.

Toto ošetrenie napomáha:

  • Stimulácii tvorby kolagénu
  • Napínaniu a tonizácii  pokožky
  • Odstraňuje poškodené alebo hyper pigmentované bunky
  • Ošetruje vrásky, jemné linky, starecké škvrny
  • Strie
  • Jazvy po akné
  • Strata objemu sa obnoví

Čo je Icon 2940 Fractional?

Násadec CynosureIcon 2940 Fractional je ablačný laser určený na ošetrenie jemných liniek, vrások, stareckých škvŕn, hnedých škvŕn, pokožky poškodenej slnkom, jaziev po akné, straty objemu v dôsledku procesu starnutia a nepravidelností textúry. Jedno ošetrenie stačí, aby prinieslo viditeľné výsledky.

Ako funguje Icon 2940 Fractional?

Tento výkonný násadec poskytuje vlnovú dĺžku 2940 nm, čo umožňuje účinnú absorpciu svetla vodou pokožky. Vyžarovaný laserový lúč je rozdelený do viacerých lúčov nazývaných pixely, čo spôsobuje selektívnu abláciu v mikrostĺpcoch v koži, pričom nedochádza k poškodeniu okolitého tkaniva. Neporušené zdravé tkanivá obklopujúce cieľový stĺpec potom indukujú regeneráciu pokožky podporou migrácie kolagénu a elastínu do oblasti.