Kompletná sublatívna rejuvenizácia eMatrix je ošetrenie na obnovu povrchu pokožky, ktoré využíva rádiofrekvenčnú energiu na generovanie tepla pod povrchom pokožky, čím sa stimuluje produkcia kolagénu a elastínu.

Tento nechirurgický postup, nazývaný tiež Matrix Skin and Sublative Rejuvenation, je určený na zlepšenie vzhľadu jemných vrások, strií, hyper pigmentácie a jaziev po akné.

Technológia eMatrix Sublative funguje skvele na vrásky, jazvy po akné, rozšírené póry, určitú pigmentáciu a celkový tón a textúru pleti.

Systém eMatrix presahuje frakčné metódy resurfacingu pokožky. Systém využíva technológiu Syneron Sublative RF™ – frakcionovanú bipolárnu rádiofrekvenčnú technológiu – na efektívne umiestnenie tepelnej energie do dermis, kde môže spôsobiť výrazný dermálny dopad s minimálnym narušením epidermy.

RF energia je presne nasmerovaná na pokožku vo forme matrice. Zdravá pokožka okolo bodiek urýchľuje proces hojenia pokožky. Po ošetrení sa vytvorí nový kolagén a zdravé kožné bunky. Mierne až stredné vrásky a povrchové sfarbenie pokožky sú redukované. Textúra pokožky sa stáva hladšou a pružnejšou.

Systém eMatrix poskytuje hlboký dermálny dopad a minimálne prestoje s rýchlym ošetrením 10-20 minút (v závislosti od ošetrovanej oblasti). Je bezpečný a účinný pre všetky typy pleti a na dosiahnutie účinných výsledkov sú zvyčajne potrebné 3 ošetrenia s odstupom 4 až 6 týždňov.

 

Môže tiež napnúť mierne uvoľnenú pokožku a zlepšiť textúrne nepravidelnosti, ako sú veľké póry. Pretože časom zvyšuje prirodzenú produkciu kolagénu a elastínu v pokožke,  pleť sa bude zlepšovať až päť mesiacov po poslednom ošetrení s výsledkami, ktoré vydržia až rok.

Na rozdiel od mnohých procedúr na omladenie pleti je táto bezpečná pre všetky typy a tóny pleti, vrátane olivovej alebo hnedej pleti, ktorá je často vystavená vyššiemu riziku hyperpigmentácie.