Ultra lift je nová generácia lekárskeho neinvazivného typu liftingu tváre očného okolia, krku a dekoltu prostredníctvom vysoko fokusovanej ultrazvukovej energie. Toto ošetrenie je bez chirurgického zákroku, bez bolesti a bez potreby rekonvalescencie. Ide o  jednorazový a bezpečný zákrok s bezprostredným efektom liftingu a vypnutia tkaniva, pričom sa začnú tvoriť nové kolagénové štruktúry. 

Tak ako aj pri iných ultrazvukových aplikáciách alebo vyšetreniach sa na pokožku prikladá  hladká ultrazvuková hlavica, určí sa hĺbka ošetrenia (od 1,5 mm do 4,5 mm) a počas niekoľkých minút sa jemnými krúživými pohybmi postupne aplikuje cielenú zameraná energia do všetkých vrstiev tkaniva – do platysmy, kde sa dosahujú najlepšie liftingové a intradermálne výsledky pre stimuláciu tvorby nového kolagénu typického pre mladistvú pleť. Tento úkon vyhladzuje tiež vrásky.  Iba Ultra lift sa dokáže efektívne pohybovať vo všetkých vrstvách tkaniva s príslušnou potrebnou intenzitou a pleť pritom zostane neporušená.

Efekt zákroku

Finálny výsledok sa progresívne vyvíja počas nasledujúcich 2 až 3 mesiacov.  Klienti uvádzajú, že ich pokožka na tvári a krku je už bezprostredne po ošetrení pevnejšia a vypnutá. Okrem viditeľných výsledkov vytvára Ultra lift taktiež na prvý pohľad neviditeľné, postupné výsledky: tvorba nového kolagénu spomaľuje celkový proces starnutia.

Dĺžka efektu

Benefit z ošetrenia môže pretrvávať po dobu až 5 rokov.

Komu je zákrok určený

Ultra lift je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú alternatívu ošetrenia bez chirurgického zákroku a neinvazívne metódy zamerané na výrazné zlepšenie známok starnutia.

Výhody: rýchle ošetrenie, bezbolestný ultralifting

Kontraindikácie: aktívny herpes

Využitie: celoročne

Diamantová mikrodermabrázia s ozónom

Ošetrenie pleti spočíva v mechanickom obrusovaní povrchových vrstiev pokožky pomocou diamantovej hlavice systémom vákuového odsávania.

Metóda odstraňuje povrchové vrstvy pokožky a odumreté kožné bunky, ktoré súčasne podporujú produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky, redukciu pórov s odstránením ich obsahu, zlepšenie textúry kože, stimuláciu kolagénu, zjemnenie pigmentových škvŕn, jemných vrások a jaziev po akné. má protivráskový a vyhladzujúci efekt, pri mastnej pleti reguluje tvorbu mazu, pri aknóznej pleti zmierňuje zápal. 

Komu je zákrok určený: normálna pleť, zrelá, starnúca pleť. 

Kontraindikácie: tehotenstvo, infekčné ochorenie kože na tvári, herpes, rozšírené žilky na tvári, ekzém, dermatitída

Nežiadúce účinky: môže sa vyskytnúť jemné začervenanie pokožky, ktoré po pár hodinách vymizne

Rekonvalescencia: 1 deň – je nutné obmedziť priame slnko 5 dní

Opakovanie: minimálne 6 – 10 ošetrení, následne podľa potreby len na udržanie stavu pokožky

Diamantová mikrodermabrazia je vynikajúcim ošetrením pred aplikáciou akýchkoľvek krémov a sér, pretože všetky ich účinné látky sa po ošetrení v  maximálnej miere rýchlo absorbujú do vyčistenej pokožky.