Hair Dream Microline je jednoduchý spôsob riešenia problému riedkych vlasov bez akéhokoľvek invazívneho zásahu. Systém je určený pre ľudí, ktorí majú plešatenie alebo rednutie vlasov. Tradičné predlžovanie vlasov je navrhnuté tak, aby pridalo objem a dĺžku. Hair Dream Microline System špecificky rieši potrebu extra plnosti, pokrytia pokožky hlavy a väčšieho objemu v účese a ženy tento systém veľmi obľubujú.

Microline Hair System má sieťový dizajn, ktorý využíva kombináciu vlasov pripravených na mieru a zviazaných v systéme sieťky a prirodzených vlasov. Kombinácia vlasov pacienta a vlasov s Microline zväčší celkový objem a dodá značné množstvo vlasov, ktoré kryjú a skryjú lysiny na pokožke hlavy.

Kvalita vlasov

Každý kus integrovanej náhrady vlasov Hair Dream Microline je ručne vyrobený z prémiových prírodných vlasov špeciálnej kvality. Je pripevnený k prirodzeným vlasom pomocou malých guľôčok potiahnutých silikónom, ktoré ho držia pevne na mieste. Vlastné prirodzené vlasy sú integrované cez sieťovú štruktúru, ktorá doslova zmizne po prepletení vlasov.

Štandardný Microline model

Je ideálny pre niekoho, kto nemá príliš veľký problém. Ide o štandardný výrobok s malou alebo veľkou sieťkovou štruktúrou v závislosti od toho, koľko pokrytia je potrebné na dosiahnutie požadovaného vzhľadu.

Vlastný Microline model

Tento Microline systém je objednaný a zhotovený na mieru. Na základe vlastných individuálnych potrieb môže dokonale vyhovovať, pretože berie do úvahy individuálne špecifiká. Ak je problém s plešivosťou na celom temene hlavy, možno navrhnúť  vlastný Microline, ktorá pomôže skryť plešaté miesta pomocou materiálu, ktorý vyzerá ako pokožka hlavy, namiesto štandardnej sieťky. Možno tiež predĺžiť alebo rozšíriť celkovú veľkosť systému Microline v závislosti od oblasti, ktorú je potrebné pokryť.

Vlastný Microline systém je vyrábaný na zákazku s dobou výroby 4 mesiace, keďže sú ručne vyrábané.

Po inštalácii je potrebné systém na výmenu vlasov Microline udržiavať v salóne každé na dvoch typoch sedenia: .

Odstránenie a opätovná inštalácia sa odporúča  3 až 4 týždne po prvej inštalácii. Je to rýchla služba, ktorá zahŕňa úplné odstránenie systému a jeho opätovnú inštaláciu, pri ktorej sa utiahnu spoje držiace systém na vlasoch.

Po 6 až 8 mesiacoch nosenia bude potrebné Microline systém poslať späť do Hair Dreams na renováciu. To zaisťuje, že sieťka je vždy v pôvodnom stave a vlasy z Microline systému nevypadávajú. Renovácia Microline systému trvá 8-16 týždňov, preto vždy odporúčame mať dva systémy na výmenu vlasov Microline. Zatiaľ čo jeden sa renovuje, klient použije druhý, takže nedôjde k prestávke v používaní.