Estetika brucha, inými slovami, Six-pack estetika je účinná liečba, ktorá dodá bruchu svalový obraz a vytvorí výrazný obrys.

Kto sú kandidáti na  estetiku brucha?

  • Tí, ktorí nie sú so svojím bruchom spokojní napriek športovaniu
  • Tí, ktorí chcú estetickejšie a športovejšie telo
  • Tí, ktorí chcú mať krásne brucho v kratšom čase

Ako sa aplikuje brušná estetika?

Estetika brucha sa vykonáva metódou Liposculptúra. Liposkulptúra je forma tvarovania tela a nazýva sa aj bezbolestná liposukcia. Funguje pomocou mikro vstupov a tenkých vibračných kanýl. Pohyb narúša tukové bunky a premieňa ich na tukové emulzie. Pri tomto všetkom nepoškodzuje cievy a nervy ani netrhá svaly. Má vysokú vibračnú a absorpčnú schopnosť a optimálny účinok aby pokožka ostala hladká a bez modrín. Vďaka štruktúre kanýl pomáha odstraňovať tukové tkanivo na citlivých miestach aj na ťažko dostupných miestach.

Pri brušnej estetike, ktorá sa môže vykonávať v celkovej alebo lokálnej anestézii, sa najprv lokalizujú a označia svaly. Technika Liposkulptúry sa aplikuje na označené body kriviek svalov a tuk v tejto oblasti sa stenčuje. Tento proces, ktorý sa uskutočňuje pomocou mikro vstupov, umožňuje stenčenie svalov a vyjasnenie existujúcej svalovej štruktúry. Proces trvá v priemere 1 hodinu a rez sa nerobí, nakoľko sa aplikuje mikro vstupmi, proces hojenia je mimoriadne pohodlný.