Keď sa pri chirurgickom zákroku zvažuje operácia natiahnutia krku, odporúčame, ako bolo spomenuté, aby bola oblasť krku vyjadrená ako kontinuum a integrálna súčasť tváre a táto operácia by sa mala vykonávať spolu s operáciami faceliftingu.

 

Pri operácii natiahnutia krku, ktorá začína v lokálnej alebo celkovej anestézii, sa rez vedie od prednej časti uší smerom k zadnej časti ucha a smerom k oblasti vlasov a k prirodzenej línii čeľuste. Ovisnutá a deformovaná svalová štruktúra sa napne, prebytočné tukové tkanivo a prebytočná koža sa odstránia v súlade s existujúcou štruktúrou. Po operácii predĺženia krku sa môže vyskytnúť malý edém a modriny. V závislosti od stavu pacienta môže byť navrhnuté zotrvať jednu noc na klinike alebo sa pacient po operácii môže vrátiť domov.

Kto môže podstúpiť operáciu natiahnutia krku?

  • Tí, ktorí majú vrásky okolo krku, previsajúci balónik – lalok, ochabnutie a stratu formy
  • Osoby s deformáciami krčných svalov
  • Tí, ktorí majú vzhľad morčacieho krku
  • Tí s poklesnutou slinnou žľazou

Natiahnutie krku s estetikou pavučiny – Spider Web Aesthetics

Estetická chirurgia pavučiny je alternatívna technika napínania kože. Spider Web Aesthetics, na ktorý sú mimoriadne dobré a priaznivé ohlasy v oblasti vyhladenia krku, poskytuje našim pacientom komfort bez chirurgického zákroku. Počet úponov určených podľa stupňa deformácie v krku pacienta je umiestnený cez ihly s jemnými hrotmi do spodnej časti kože. Vznikne tým akási pavučina. Telo reaguje na tieto štruktúry a urýchľuje tvorbu elastínu a fibroplastov zvýšením produkcie kolagénu v tejto oblasti.V tomto bode sa oblasť krku natiahne a existujúca deformácia sa začne časom pekne formovať do optimálneho stavu.

Po zákroku metódy Spider Web Aesthetics sa môžete okamžite zapojiť do spoločenského života a pokračovať tam, kde ste prestali, bez potreby akéhokoľvek bandážovania a prekrývania rany.

Dôležitá informácia:

Radi vám pomôžeme a ponúkneme riešenie na Váš problém alebo k Vašej vysnívanej predstave!

Každý klient je jedinečný a má individuálnu situáciu v oblasti zdravia alebo estetiky (vzhľadu). Z tohto dôvodu, po konzultácii o jeho  problémoch a potrebách lekár navrhne najvhodnejšie riešenie – typ zákroku či ošetrenia a časový plán, v prípade, ak je potrebné absolvovať zákrok či ošetrenie viac ako jeden krát.

V prípade záujmu dozvedieť sa viac, nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0905 928 302, cez kontaktný formulár alebo na emailovej adrese info@aladiva.sk.