Lifting ochabnutých kontúr tváre bez skalpela

Ultrazvuková terapia je revolučná metóda omladenia – neinvazívna alternatíva chirurgického faceliftingu. Skalpely a plastická chirurgia už nemusia byť jediným riešením pre oslabené kontúry tváre. Už nemusíte čakať, kým to bude skutočne viditeľné. Bojovať proti starnutiu a napnúť pokožku je možné kedykoľvek. Ide o jedinečné ošetrenie, ktoré si získalo obľubu pre svoj neinvazívny priebeh a jeho benefity v podobe tvorby nového kolagénu, ktorý viditeľne spomaľuje proces starnutia.

Ulterapia využíva prirodzenú regeneračnú schopnosť organizmu jemne a postupne obnoviť pamäť pokožky a podporných tkanív do stavu, v akom boli pred pár rokmi. Prirodzený výraz tváre je zachovaný. Liftingový efekt môže trvať až 5 rokov. Ulterapia je nová americká technológia, ktorá vstupuje na európsky trh. Prístroj Ulthera bojuje proti známkam starnutia a pôsobeniu gravitácie nechirurgickým ošetrením na báze vysoko účinného ultrazvuku.

Pre koho je ošetrenie vhodné?

Vhodným kandidátom je každý, koho pokožka je ochabnutá a menej pevná. Ovisnuté obočie je často znakom „zrelej“ pleti. Zároveň je vítanou a účinnou alternatívou pre všetkých klientov, ktorí odmietajú chirurgický lifting.

Ktoré oblasti sú vhodné na ošetrenie?

Vhodnými  oblasťami sú celá tvár, t.j. oblasť líc, okolo uší, krku, okolo očí a čela, na rukách a nohách. Pri ošetrovaní tváre a krku sa dosahuje nasledovné:

  • Browlift (zdvihnutie obočia) a teda zdvihnutie spustených viečok
  • Nadvihnutie a posilnenie ochabnutých líc
  • Posilnenie krku a brady

Počas liečby

Rovnako ako pri iných ultrazvukových procedúrach, aj tu sa na pokožku priloží hladká ultrazvuková hlavica, pomocou ktorej sa na obrazovke prístroja zobrazí detailný obraz vašej pokožky, pomocou ktorej možno presne naplánovať priebeh ošetrenia . Lekár potom pomocou ultrazvukovej sondy vyšle presné pulzy intenzívneho ultrazvuku do hĺbky 4 – 5 mm nosného tkaniva – tam sa dosahujú najlepšie výsledky liftingu. Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, čím dochádza k jej postupnému napínaniu a ustupovaniu.

Ulterapiu je možné vykonávať celoročne – v lete je možné sa po ošetrení opaľovať. Dĺžka celého ošetrenia tváre je 60 minút.

Koľko ošetrení je potrebné vykonať?

Celý proces regenerácie začína jediným ošetrením. Konečný výsledok sa vyvíja postupne počas nasledujúcich 2-3 mesiacov. Viditeľné výsledky sú napnutie a spevnenie ochabnutej pokožky. Konečný výsledok je viditeľný po 90 dňoch. Klienti uvádzajú, že ich pokožka na tvári a krku sa ihneď po ošetrení stala pevnejšou a napnutejšou. Ďalšou výhodou Ulterapie je, že okrem viditeľných výsledkov prináša Ultherapia aj zdanlivo neviditeľné, progresívne výsledky: tvorbu nového kolagénu, ktorý spomaľuje celkový proces starnutia. Výhody liečby môžu trvať až 5 rokov.

Po ošetrení

Po ošetrení nie je potrebná žiadna špeciálna rekonvalescencia. Pokožka môže byť po zákroku dočasne mierne začervenaná. Začervenanie však v priebehu niekoľkých hodín ustúpi. Niekoľko dní po zákroku je typické napnutie kože, citlivosť na dotyk, prípadné modriny či mierny opuch. Tieto príznaky však vymiznú do 3-4 dní. Klient po zákroku nepociťuje žiadnu bolesť.

 

Dôležitá informácia:

Radi vám pomôžeme a ponúkneme riešenie na Váš problém alebo k Vašej vysnívanej predstave!

Každý klient je jedinečný a má individuálnu situáciu v oblasti zdravia alebo estetiky (vzhľadu). Z tohto dôvodu, po konzultácii o jeho  problémoch a potrebách lekár navrhne najvhodnejšie riešenie – typ zákroku či ošetrenia a časový plán, v prípade, ak je potrebné absolvovať zákrok či ošetrenie viac ako jeden krát.

V prípade záujmu dozvedieť sa viac, nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0905 928 302, cez kontaktný formulár alebo na emailovej adrese info@aladiva.sk.