Vitamínová mezoterapia je revitalizačná omladzujúca metóda, určená všetkým vekovým kategóriám ako prevencia starnutia vďaka extrémnej dávke výživných látok aplikovaných priamo do pokožky. Je doslova vitamínovou bombou pre pleť.

Priebeh ošetrenia

Mnohopočetnými mikroinjekciami sa intradermálne aplikuje do kože vitamínový koktail, ktorý okrem vitamínov obsahuje minerály, stopové prvky, koenzýmy, proteíny, aminokyseliny, ktoré blahodarne účinkujú priamo v pokožke. Všetky tieto účinné látky majú významný podiel na regenerácií a omladzovaní pokožky.

Efekt zákroku

omladenie pleti vitamínmi, regenerácia pleti, strata jemných vrások

Komu je zákrok určený

pre klientov, ktorí túžia revitalizovať svoju pleť, chcú svojej pokožke dopriať výživu aj zvnútra, ktorá podporí regeneračné procesy a omladenie pleti

Kontraindikácie

gravidita, dojčenie, zápal v mieste vpichu, vírusové ochorenie, herpes, bradavice

Nežiadúce účinky 

Po vpichoch môže niekoľko minút pretrvávať jemné brnenie a začervenanie, poprípade drobná modrinka, ktorá do niekoľko dní vymizne.

Opakovanie

4x po dobu jedného roka

Rekonvalescencia

žiadna


Dôležitá informácia:

Radi vám pomôžeme a ponúkneme riešenie na Váš problém alebo k Vašej vysnívanej predstave!

Každý klient je jedinečný a má individuálnu situáciu v oblasti zdravia alebo estetiky (vzhľadu). Z tohto dôvodu, po konzultácii o jeho  problémoch a potrebách lekár navrhne najvhodnejšie riešenie – typ zákroku či ošetrenia a časový plán, v prípade, ak je potrebné absolvovať zákrok či ošetrenie viac ako jeden krát.

V prípade záujmu dozvedieť sa viac, nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0905 928 302, cez kontaktný formulár alebo na emailovej adrese info@aladiva.sk.