Zväčšenie pier

Pery sú považované za najpríťažlivejší, priam vzrušujúci prvok tváre podľa ich zmyselnosti, plnosti, výraznosti kontúr  a vykrojenia.

Nie každý má šťastie, že mu príroda dala do vienka krásne plné súmerné pery alebo pery strácajú plnosť vekom. Tento problém však môže vyriešiť Plastická chirurgia.

Zväčšenie pier je jednou z estetických procedúr, ktoré prispievajú ku kráse tváre. Kypré, objemné a svieže pery sú na vrchole estetických prvkov, ktoré boli obľúbené a priťahujúce pozornosť už od staroveku. Štyri najdôležitejšie oblasti tváre – vlasy, oči, pokožka a pery – by mali byť atraktívne a zladené, aby zvýšili pôvab jednotlivca. Ľudská bytosť, ktorá si je vedomá tejto situácie, túži získať požadovanú krásu pier.

Čo je  zväčšenie pier?

Zväčšenie pier je postup využívajúci rôzne chirurgické a nechirurgické techniky na zlepšenie vzhľadu horných a dolných pier. Materiály používané na spevnenie pier môžu zahŕňať dočasné alebo semi-permanentné výplne a prenos tuku. Pacienti môžu požiadať o zväčšenie pier, plnšie, hladšie pery alebo na odstránenie nežiaducich zvislých línií a vrások okolo pier.

Zväčšenie pier môže zlepšiť vzhľad anemických alebo nadmerne tenkých pier, ktoré môžu byť spôsobené starnutím, spôsobujúcim, že človek vyzerá smutne, nahnevane alebo postaršie.

Veľa žien túži po krásnych perách. Tie sú podmienené aj rasovo avšak možností, ako pomôcť svojej kráse je niekoľko.

Pre koho je zväčšenie pier vhodné?

Môžete sa narodiť s tenkými perami alebo z rôznych dôvodov môžu mať vaše pery problémy so symetriou alebo vekom podmienenú stratu objemu a vrásky na okrajoch pier. Pomocou operácií na zväčšenie pier však možno nadobudnúť požadovaný tvar.

Jedinci, ktorí túžia po plnších a hladších perách, môžu byť dobrými kandidátmi na zväčšenie pier. Tiež tí, ktorí majú anemické alebo stenčené pery v dôsledku starnutia, môžu chcieť použiť zväčšenie pier. Niektorí pacienti vyžadujú väčší objem, výrazný rumelkový okraj, riešenie kombinácie červenej a bielej pery.

 

Dôležitá informácia:

Radi vám pomôžeme a ponúkneme riešenie na Váš problém alebo k Vašej vysnívanej predstave!

Každý klient je jedinečný a má individuálnu situáciu v oblasti zdravia alebo estetiky (vzhľadu). Z tohto dôvodu, po konzultácii o jeho  problémoch a potrebách lekár navrhne najvhodnejšie riešenie – typ zákroku či ošetrenia a časový plán, v prípade, ak je potrebné absolvovať zákrok či ošetrenie viac ako jeden krát.

V prípade záujmu dozvedieť sa viac, nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0905 928 302, cez kontaktný formulár alebo na emailovej adrese info@aladiva.sk.