Proces zväčšenia pier je možné korigovať okrem chirurgického zákroku aj výplňovými materiálmi. Chirurg pacientovi odporučí najvhodnejšiu metódu na zväčšenie pier.

Existuje mnoho populárnych injekčných výplní, ktoré sa používajú na dočasné ale aj trvalé zväčšenie pier. Pri povrchovom umiestnení pod kožu je to skvelá možnosť pridať objem perám a okoliu, pretože je hladká a prirodzená. Pri injekcii tesne pod pery a povrch pokožky možno jednoduchšie linky a vrásky účinne odstrániť. Mierny a prirodzený vzhľad, ktorý sa prejavuje pri prechodnom zväčšení pier, vydrží podľa typu aplikovanej látky.

Na zväčšenie pier je možné použiť materiálny plne vstrebateľné alebo nevstrebateľné, materiálny telu vlastné alebo syntetické:

Kyselina hyalurónová 

je látka pripravená synteticky, ale pre telo je blízka, pretože sa v určitej podobe nachádza aj v tele. Táto zložka je bezpečná, avšak rýchlo sa vstrebáva, preto efekt zväčšených pier je krátkodobejší. Je to látka vhodná pre ľudí, ktorí uprednostňujú nesyntetické zložky.

Aplikácia vlastného tuku

Takýto tuk sa odsaje z inej časti tela pacienta a spracuje sa. Nevýhodou je, že časť objemu sa vstrebe a nastáva pomerne výrazný opuch. Tuk je možné použiť aj v kombinácii s dermálnou časťou kože. V takejto forme sa tuk nevstrebáva, je tzv. vitálny. Je možné použiť tiež tuk v spojení s dermálnou časťou kože, takýto tuk je vitálny, nevstrebáva sa a trvale zväčší peru. Nevýhodou je, že tento zákrok zanechá malú jazvičku.

Kolagén

Kolagén tiež patrí medzi výplňové materiály , ide však o cudzorodú látku. Pred aplikovaním je potrebné ho na pacientovi otestovať. Výhodou kolagénu je jeho trvalý efekt.  Používajú sa aj iné výplňové materiály na báze polymetyl metaakrylátov, ktoré sa neresorbujú a možno nimi vypĺňať objem pery.

PermaLip

Trvalé zväčšenie pier je možné dosiahnuť použitím výplne PermaLip. PermaLip je implantát, vyrobený z mäkkého silikónového elastoméru. 

Je to bezpečný patentovaný výrobok, jeho výhodou je plná reverzibilita. PermaLip sa vkladá do pier  pri lokálnej anestézii a má dlhodobý efekt.

 

Dôležitá informácia:

Radi vám pomôžeme a ponúkneme riešenie na Váš problém alebo k Vašej vysnívanej predstave!

Každý klient je jedinečný a má individuálnu situáciu v oblasti zdravia alebo estetiky (vzhľadu). Z tohto dôvodu, po konzultácii o jeho  problémoch a potrebách lekár navrhne najvhodnejšie riešenie – typ zákroku či ošetrenia a časový plán, v prípade, ak je potrebné absolvovať zákrok či ošetrenie viac ako jeden krát.

V prípade záujmu dozvedieť sa viac, nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0905 928 302, cez kontaktný formulár alebo na emailovej adrese info@aladiva.sk.