Zväčšenie pier je možné urobiť aj bez použitia umelých výplní, bez vnášania cudzorodých látok do tela a preto má pre telo svoje prínosy. Ideálnym riešením je Fat transfer – technika prenesenia vlastného tuku z inej časti tela. Pri tejto metóde je zaručené priaznivé prijatie na mieste aplikácie bez odmietnutia organizmu.

Pri tejto technike, ktorá je odlišná od klasických tukových injekcií, sa tukové tkanivo z vlastného tela pacienta vstrekuje do oblasti pier. Keďže tukové bunky sú zbierané uzavretým lipocidovým systémom bez akéhokoľvek kontaktu so vzduchom, existujúce tukové bunky zostávajú živé a majú bohatú štruktúru z koreňových buniek. Pri injekcii do oblasti pier nedôjde k žiadnej alergii alebo iným komplikáciám v aplikovanej oblasti. Organizmus okamžite rozpozná živé tukové tkanivo a tkanivo ďalej žije, pretože je kompatibilné s telom. V tomto bode je možné získať živšie a prirodzenejšie pery.

Zväčšenie pier možno aplikovať aj kombináciou s rôznymi nechirurgickými technikami skrášľovania tváre z oblasti Estetickej medicíny. Živé kmeňové bunky odobraté technikou Fat Transfer na zväčšenie pier možno použiť aj injekciou do spadnutých líc, okolo očí alebo injekciou medzi lekárske vlákna používané počas techniky Spider Web Aesthetic (túto metódu omladzovania pleti uvádzame v sekcii Estetická medicína – Tvár).

Pri týchto zákrokoch sa vykonáva aj celkové omladenie tváre, ktoré sú plánované podľa preferencie pacientiek.

Výhody prenosu tuku pri zväčšovaní pier:

  • Živšie a plnšie pery
  • Rýchle zväčšenie pier s praktickou aplikáciou
  • Žiadne riziko alergií a komplikácií
  • Namiesto umelých plných aplikácií výhody vlastných tukových buniek
  • Dlhšia stálosť
  • Samoobnovujúca a osviežujúca štruktúra pier

 

Dôležitá informácia:

Radi vám pomôžeme a ponúkneme riešenie na Váš problém alebo k Vašej vysnívanej predstave!

Každý klient je jedinečný a má individuálnu situáciu v oblasti zdravia alebo estetiky (vzhľadu). Z tohto dôvodu, po konzultácii o jeho  problémoch a potrebách lekár navrhne najvhodnejšie riešenie – typ zákroku či ošetrenia a časový plán, v prípade, ak je potrebné absolvovať zákrok či ošetrenie viac ako jeden krát.

V prípade záujmu dozvedieť sa viac, nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0905 928 302, cez kontaktný formulár alebo na emailovej adrese info@aladiva.sk.