Mnoho ľudí sníva o dokonalej štruktúre tváre. Vysnívané ideálne lícne kosti, proporčný nos a brada správnej veľkosti. A súčasne, aby bola každá časť v tváre v ideálnom vzájomnom pomere.  Mnoho ľudí však nemá dokonalú proporčnú tvár. Tu  pomôže Profiloplastika! Tento postup môže kombinovať rôzne operácie, aby sa dosiahol ideálny výsledok.

Čo je Profiloplastika?

Tento prístup zahŕňa techniky kozmetickej chirurgie, ktorých cieľom je vyvážiť profil tváre zameraním sa na štyri kľúčové oblasti – čelo, nos, lícne kosti a bradu. Tento postup zabezpečí, že vaše čelo-oči, nos-líca a ústa-brada budú v ideálnych proporciách.

Keďže ide o široký postup, existuje veľa rôznych operácií, ktoré možno vykonať v kombinácii, aby sa v rámci možností dosiahla dokonalá tvár.

To zahŕňa:

Operácii nosa

Najpopulárnejším chirurgickým zákrokom je rhinoplastika, ktorá je spôsob, ako zmeniť veľkosť a tvar nosa. Vo väčšine prípadov sa odstráni veľký hrb nosa, aby sa vyrovnala tvár. Možno však korigovať aj dĺžku nosa, jeho uhol nad hornou perou, špičku, šírku koreňa a časti, kde sa nachádzajú nosné dierky.

Bradový implantát

Tento implantát upravuje veľkosť a profil brady, aby vyrovnal profil vašej tváre. Bradu je v prípade potreby možné aj zmenšiť.

Lícne implantáty

Zväčšenie líc pomáha tým, ktorí stratili objem na tvária pomáha vytvarovať kontúry.

Úprava obočia

Nadvihnutie obočia môže pomôcť nielen zmenšiť veľkosť čela, ale môže vyrovnať aj vzdialenosť medzi líniou vlasov, očami, nosom a bradou.

Profiloplastika sa vykonáva v celkovej anestézii a zákrok vyžaduje stráviť noc na klinike za účelom pozorovania.

Vďaka našim expertom sa budeme snažiť vyhovieť každej jednej z vašich potrieb. Nájdeme najlepšiu kombináciu operácií na vytvorenie dokonalého profilu.


Dôležitá informácia:

Radi vám pomôžeme a ponúkneme riešenie na Váš problém alebo k Vašej vysnívanej predstave!

Každý klient je jedinečný a má individuálnu situáciu v oblasti zdravia alebo estetiky (vzhľadu). Z tohto dôvodu, po konzultácii o jeho  problémoch a potrebách lekár navrhne najvhodnejšie riešenie – typ zákroku či ošetrenia a časový plán, v prípade, ak je potrebné absolvovať zákrok či ošetrenie viac ako jeden krát.

V prípade záujmu dozvedieť sa viac, nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0905 928 302, cez kontaktný formulár alebo na emailovej adrese info@aladiva.sk.