Problém odstávajúceho ucha je spôsobený zakrivením uší takmer kolmo k lebke s anatomicky odlišnou polohou uší. Táto deformácia, ktorá esteticky ovplyvňuje krásu tváre, spôsobuje aj ujmu na sebavedomí zosmiešňovaním najmä v detstve. Naši pacienti, ktorí trpia rôznymi problémami s výrazným uchom, sa sťažujú na to, že si nevedia zviazať a vytvarovať vlasy, ako by chceli a dokonca ani nepoužívajú klobúk či čiapku. Túto metódu možno použiť ako vhodnú alternatívu ku klasickej chirurgickej metóde – Otoplastike. Lekárske nite možno použiť aj na vytiahnutie ucha do správnej polohy.

Kto môže absolvovať výraznú estetiku uší s niťami?

Prominentná ušná estetika s niťou môže byť aplikovaná osobám s problémami symetrie na uchu, odstávaním a tým, ktorí si neželajú klasickú operáciu.


Dôležitá informácia:

Radi vám pomôžeme a ponúkneme riešenie na Váš problém alebo k Vašej vysnívanej predstave!

Každý klient je jedinečný a má individuálnu situáciu v oblasti zdravia alebo estetiky (vzhľadu). Z tohto dôvodu, po konzultácii o jeho  problémoch a potrebách lekár navrhne najvhodnejšie riešenie – typ zákroku či ošetrenia a časový plán, v prípade, ak je potrebné absolvovať zákrok či ošetrenie viac ako jeden krát.

V prípade záujmu dozvedieť sa viac, nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 0905 928 302, cez kontaktný formulár alebo na emailovej adrese info@aladiva.sk.