Hovorí sa, že vlasy sú korunou krásy. Krásne husté vlasy sú prejavom zdravia, mladosti, vitality i príťažlivosti. Pre ženy sú neoceniteľným doplnkom krásy a pre mužov prejavom vitality, mladosti, pretože pribúdajúca plešina pridáva aj podstatne na veku a z mladého fešáka urobí pána v rokoch a žena s preriedenými vlasmi pôsobí nezdravo. staršie a neupravene.

Ak túžite vylepšiť svoj imidž a krásu, aby ste sa cítili sebaisto a sebavedome, ako predtým, máme pre Vás riešenie – zákroky vlasovej transplantácie, úpravy tzv. vlasovej línie nad čelom, oživenie zdravia vlasov technikou Hairdreammicroline. V Turecku patrí vlasová transplantácia medzi veľmi rozšírené a bežné zákroky, najmä mnoho mužov túži po hustej hrive a nie sú natoľko zmierení s plešinou ako muži v našich končinách. Možno je to aj tým, že u nás sa v takej miere vlasová transplantácia nevykonáva a muži ale i ženy ostávajú neraz napospas ich nemilej situácie a zákrok je aj finančne náročný. Turecko je expert na vlasové transplantácie, ktoré sú tam dostupnejšie a je považované za raj pre ľudí, ktorí prichádzajú plešatí a po pár mesiacoch z nich nový porast urobí nových ľudí. Klienti z celého sveta preto veľmi radi navštevujú špecializované súkromné kliniky, ktoré sú i pýchou interiérového dizajnu a našincovi neraz vyrazia dych. Aj keď si mnohí predstavujú vlasovú transplantáciu ako veľmi náročnú záležitosť, pravda je taká, že ide o jednodňový niekoľkohodinový zákrok pri lokálnej anestézie.

Turecko hrá v Európe prím kvalitou výkonov, dlhoročnou skúsenosťou aj cenou.

Zákroky

V prípade záujmu a ponuku v oblasti vlasovej transplantácie  nám prosím zašlite fotografie podľa tohto vzoru na emailovú adresu info@aladiva.sk a naši špecialisti posúdia Vašu situáciu, navrhnú metódu transplantácie a cenu za zákrok a všetko, čo s ním súvisí. 

Galéria - Pred a Po