fbpx
Kto sú títo skvelí ľudia a ako sme strávili časť dňa na klinike v Istanbule…

Kto sú títo skvelí ľudia a ako sme strávili časť dňa na klinike v Istanbule…

Kto sú títo skvelí ľudia a ako sme strávili časť dňa na klinike v Istanbule…

Kto nás, pozná, vie, že robíme veci so srdcom a s radosťou.

Slovákom, Čechom ale aj cudzincom prinášame možnosť podstúpiť zdravotno-estetické ošetrenia na našich klinikách v krásnom Istanbule. Cestovať za zdravím a krásou prináša okrem mnohých výhod ešte aj cestovateľský zážitok. Vieme, o čom hovoríme:–)

Strávili sme nejaký čas na klinike Klinik 216, s rodinnými priateľmi, majiteľmi kliniky Izbel a Erkanom Aksitovcami na fotografiách s klientmi aj s ich milými dcérami.

Izbel, ktorá je zároveň renomovaná zubná lekárka, je veľmi jemná, vnímavá bytosť vždy s úsmevom na tvári, ktorá sa svojej práci venuje roky, vždy vás však privíta ako by to bol jej prvý deň. Srdečne, oddane, zvedavo a nápomocne. Jej manžel, Erkan, na fotografiách po jej boku, je nesmierne dobrosrdečný a vtipný človek, ktorý predstavuje pre Izbel pravú ruku, manažéra aj styčnú osobu, ktorá každého klienta privíta, komunikuje  a zariadi všetko potrebné. Je naozaj radosť tráviť čas s týmito skvelými ľuďmi, z ktorých sála pozitívna energia, radosť z práce i zo života  a človečina.

Pred dvomi rokmi úspešne zriadili ďalšie dve kliniky a našli novú krásnu centrálnu kliniku vo väčších priestoroch s vyberaným vkusom interiérového dizajnu, plnú zelene, prírodných prvkov a elegantnú. Klinika je iná, na akú sme zvyknuté na Slovensku. Nedominuje biela farba a minimalistické prázdno typické pre medicínske prostredie.

Izbel pracuje so svojim tímom špecialistov a sú spolu ako jedna rodina. Panujú medzi nimi veľmi pekné vzťahy a zaujímajú sa jeden o druhého, preto tvoria spoločne naozaj veľmi príjemné prostredie.

Súčasťou zážitku skvele, kvalitne a odborne odvedeného zákroku  je na záver aj jedno milé priateľstvo a objatia, keď sa Izbel lúči so svojimi spokojnými klientmi.

Jej špecialita je prinavracanie nového úsmevu, teda realizácia krásnych nových zubov, avšak poskytuje aj všetky bežné ošetrenia. Cudzinci jej kliniku však vyhľadávajú najmä pre ich sen o nových zuboch. Milované zubárstvo je v génoch rodiny. Aj staršia dcéra sa vydala v maminých šľapajách a študuje zubné lekárstvo. Toto rodinné spoločenstvo nadšencov nás hreje pri srdci a vieme, že každý klient, ktorý za nimi vycestuje bude v dobrých rukách. rukách.

V prípade záujmu o zubné zákroky za veľmi výhodné ceny nás kontaktujte tu na Slovensku, ako pravú ruku kliniky a radi vám poradíme.

Tento príspevok si môžete pozrieť priamo na našom FB: https://www.facebook.com/aladivazdraviekrasa/posts/pfbid02W4TubbFdFCrHUXJp5mX9dg35nGtHoPXCc95xnrzK9yfMi9G5oKDM7znt7ay5SCxcl

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac