fbpx
Milé dámy, nádherná hriva môže zdobiť aj vás!

Milé dámy, nádherná hriva môže zdobiť aj vás!

Milé dámy, nádherná hriva môže zdobiť aj vás!

Trvalá úprava vlasov a k tomu krásny účes od kaderníka.

Nie ste spokojné s vašou korunou krásy? Experimentujete s príčeskami, predlžovaním vlasov, prišívaním vlasov či s parochňami?
Vypadávanie vlasov, riedke miesta, vysoké čelo, kúty – nie sú estetické a znižujú komfort a sebavedomie ženy. Vlasová transplantácia je najvyhľadávanejší spôsob riešenia a dokáže priniesť neuveriteľný výsledok – zahustenie lysín, vyplnenie kútov, vytvarovanie vysnívanej vlasovej línie nad čelom, zníženie vysokého čela čím sa proporcie tváre priblížia k vyváženejším pomerom. Výhodou transplantácie vlasov u žien je, že pri zákroku sa vlasy neholia na rozdiel u mužov.

V zastúpení kliník v Istanbule tu na Slovensku vám radi osobne či telefonicky poradíme a postaráme sa o celý jednoduchý proces od zabezpečenia 3-dňového pobytu vrátane letenky až po samotný zákrok.
Turecko je svetový líder v poskytovaní vlasovej transplantácie na špičkovej úrovni a za výhodnejšie ceny.

Benefity:
✅neobmedzená konzultácia zdarma na Slovensku
✅rýchlosť procesu
✅výhodnejšia cena
✅za lepšiu cenu dostať aj ošetrenie aj výlet do veľkolepého Istanbulu
✅starostlivosť na špičkovej úrovni na privátnej klinike

Dovoľte nám ponúknuť vám komplexný zážitok ošetrenia a cestovania za výhodnú cenu na mieru pre vás. Viac sa dozviete na našej stránke www.aladiva.sk alebo prostredníctvom priameho kontaktu s nami. Zastúpenie na Slovensku: ALADIVA, Potočná 2/A, Pezinok 902 01info@aladiva.sk 0905 829 302 www.aladiva.sk

Tento príspevok si môžete pozrieť priamo na našom FB: https://www.facebook.com/aladivazdraviekrasa/posts/pfbid0VzqXdinVBhsxYnTJjpniDEuGzjfKzpc3wDjQVXtsT9aVEiodkpDfa8RygRVk795Al

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac