fbpx
Moderný spôsob zdravia a krásy zubov

Moderný spôsob zdravia a krásy zubov

Moderný spôsob zdravia a krásy zubov

Moderný spôsob zdravia a krásy zubov – ta priaznivejšie ceny, profesionálne a s cestovateľským zážitkom v Istanbule!

Výhodou modernej doby je, že už  nie sme odkázaní len na služby našich zubných lekárov. Máme možnosť vybrať si a nájsť to najlepšie pre nás aj za hranicami. Je to jednoduché. Komplexné zubné ošetrenie, ktorého výsledkom sú zdravé a krásne zuby  vyžaduje od 6 do 8 dní pri jednej návšteve alebo dvoch návštevách, ak je potrebná realizácia aj zubných implantátov. Pobyt v Istanbule, kde sídli naša zubná  klinika Klinik 216 je pripravený tak, aby sa naši klienti cítili maximálne pohodlne a kým sa pripravujú napríklad zubné korunky na mieru v zubnom laboratóriu, klienti majú priestor na oddych, prechádzky mestom či úžasnú plavbu po Bosphorskom prieplave.

Pre podrobnejšie informácie aj návrh Liečebného plánu zdarma nás neváhajte kontaktovať na info@aladiva.sk alebo 0905 928 302. Ako administratívna zložka kliniky sídlime na Slovensku predovšetkým pre našich slovenských a českých klientov.

Tento príspevok si môžete pozrieť priamo na našom FB: https://www.facebook.com/aladivazdraviekrasa/posts/pfbid02CeGgeuxKpuoYiDwVEHxwSoLiFKMfAPQ9Ky4iSETRwZj6HKj2GCUnHMrMZ1wH499ql

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac