fbpx
Nové zuby v Istanbule!

Nové zuby v Istanbule!

Nové zuby v Istanbule!

Mária, 68 rokov

Mária sa na nás obrátila s tým, že túži po krásnych zuboch. Mala plný chrup, v podstate stále pekné zuby, ale už cítila, že sú opotrebované, že sú to zuby staršej ženy.

Mária je veľmi pekná žena. Má aj veľmi pekné pery ale zuby neboli podľa jej chuti. Rozhodla sa teda pre nové zubné korunky. Implantáty nepotrebovala, preto jej postačovala jedna návšteva kliniky na osem dní vrátane cesty a rezervného dňa.

Na našej klinike Klinik 216 v Istanbule jej krásne upravili zuby, upravili nezrovnalosti, tvar aj uloženie v rade. Mária si želala aj svetlejší odtieň skloviny, keďže kedysi mala zuby belšie. Výsledok je naozaj krásny a Máriu skutočne omladil o mnoho rokov. Mária si v Istanbule dopriala aj úpravu a farbenie vlasov, aby sa vrátila, ako nová žena.

Istanbul je najmä pre ženy nákupným rajom. Mária si kúpila aj pár nových šiat, aby dielo bolo dokonalé. „Istanbul je skvelý. Očaril ma“. Na letisku vo Viedni ju čakal manžel s dcérami, a to bolo radosti. Všetci boli veľmi potešení tým, čo videli.

Tento príspevok si môžete pozrieť priamo na našom FB:
https://www.facebook.com/aladivazdraviekrasa/posts/pfbid02TipL1wSRahVeiGTW42YSG6qVbckVrQepQhpqVMnyTE1vPPDyncnho5SKar6S1kcil

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac