fbpx
Nový dizajn vlasovej línie a cestovateľský zážitok v Istanbule!

Nový dizajn vlasovej línie a cestovateľský zážitok v Istanbule!

Nový dizajn vlasovej línie a cestovateľský zážitok v Istanbule!

Milé dámy,

ak nie ste spokojné s tvarom vaše vlasovej línie, vlasová transplantácia podľa vašich predstáv je ideálnym riešením.

Aj ženy, ktoré majú husté vlasy a sú s nimi spokojné, mávajú problém s typom rastu vlasov nad čelom. Buď je čelo privysoké, tvarovo hranaté alebo sú po bokoch vysoké kúty, čo nepôsobí vzhľadne.

Obľúbeným typom tvaru ženskej vlasovej línie je oblúkovitý tvar bez zvýšených kútov, ktorý esteticky lemuje celú tvár a pekne ju rámcuje alebo zriedkavejší typ, tzv. srdcovitý, kedy v strede vlasovej línie rastú vlasy do špicu smerom nadol a vytvárajú zaujímavý efekt.

Takéto tvary umožňujú žene vyčesať si aj vysoký účes a neodhaliť pritom prázdne miesta.

Nová vlasová upravená línia dokáže divy – vylepšiť celkový vzhľad, vytvarovať tvár proporčne, aby čelo nebolo privysoké v pomere k zvyšku tváre, umožní primerane zmenšiť nadrozmerné čelo, zúžiť ho po bokoch ak pôsobí široké oproti užšej tvári.

Takýto zákrok prebieha počas jedného dňa, v lokálnej anestézii a umožňuje hneď po ňom vrátiť sa do normálneho života.

Radi Vám poradíme a zabezpečíme bezplatný návrh ošetrenia šitý na mieru pre vás od našich špecialistov na vlasovú transplantáciu v Istanbule.
0905 928 302 info@aladiva.sk

Tento príspevok si môžete pozrieť priamo na našom FB: https://www.facebook.com/aladivazdraviekrasa/posts/pfbid02hCsxRBXeGTWeUoYPvbsZVEzAdMhobeu3ncf5erNZhcudpCba6WZXfVwKyCEtqNgbl

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac