Kto sme

Milé dámy a  páni,

v mene našej spoločnosti vás vítame vo svete zdravia, krásy a cestovateľského zážitku, ktorý pre vás od srdca tvoríme.
Sme slovensko – turecká rodinná firma, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2016.

Projekt ALADIVA Beauty Health Travel prinášame na Slovensko ako unikátnu novinku. Na Slovensku  aj v Turecku máme v rodine špičkových lekárov, ktorí sú pre nás cenným zázemím. Naša spoločnosť spolupracuje s jednými z najlepších súkromných nemocníc a kliník.
Pre našich klientov zo Slovenska i zo zahraničia ponúkame garantované služby medicínskych zákrokov v oblasti zdravia a krásy a zdravotnej starostlivosti, ktoré sú na Slovensku cenovo menej dostupné alebo je náročnejšie podstúpiť zákroky v adekvátnom časovom horizonte z dôvodu preťaženosti zdravotného systému.

Našim klientom ponúkame naše služby v Turecku, ktoré veľmi dobre poznáme a máme v našej oblasti pôsobenia vybudované osobné pracovné partnerstvá.

Zdravotníctvo v Turecku je na vysokej úrovni a okrem nemocníc má aj množstvo moderne vybavených menších kliník špecializovaných na rôzne oblasti zdravia a krásy. Klienti z mnohých krajín sveta už roky využívajú systém cestovania za zdravím a krásou, na Slovensku tento systém ešte nepoznáme a nepraktizujeme. Preto je pre nás česť priniesť ľuďom nové služby, vďaka ktorým sa ich potreby zdravia a sny v oblasti krásy, môžu stať dostupnými.

Turecko je prekrásna prímorská krajina mnohých možností, s bohatou históriou a kultúrou, termálnymi kúpeľmi, fantastickou gastronómiou.

Sme tu pre vás, radi a pozorne vás vypočujeme a naši odborníci, lekári špecialisti pre vás navrhnú riešenia. Postaráme sa aj o všetko, čo súvisí s vašim vycestovaním k lekárovi v Turecku.

Keďže sa vo všetkom, čo robíme, snažíme byť výnimoční, okrem služieb zdravia a krásy vám vieme ponúknuť aj zaujímavé oživenie vášho pobytu v Turecku. Želáme si, aby ste si okrem zákrokov odniesli aj zážitky – oddych, zábavu, nakupovanie, šport či objavovanie lokálnej histórie a kultúry.

Zdravie

Dovoľte nám postarať sa o vaše zdravie na špičkových klinikách
a v nemocniciach v Turecku a ponúknuť vám služby vo vysokej kvalite,
v krásnom prostredí s milým personálom a za výhodné ceny.

Krása

Máte svoju vytúženú predstavu ako by ste chceli vyzerať a čo by ste radi upravili na svojom vzhľade? Radi vám pomôžeme vďaka širokej palete zákrokov v oblasti Estetickej medicíny, Plastickej chirurgie a Vlasovej transplantácie.

Zážitok

Keď sa povie Turecko, predstavíme si starobylý a tajomný Istanbul, kedysi centrum Osmanskej ríše – kde sa snúbi história s modernosťou, orient s európskym nádychom, kde znie zvonivá turečtina, zaváňa vôňa mora, korenín a úžasnej tureckej kuchyne, spev čajok, meluzínov či džavot energických predavačoch na lokálnych trhoch. To všetko vám radi ukážeme.

Galéria ALADIVA Beauty Health Travel