Máme pre Vás zaujímavú ponuku – analýzu konkrétnej zdravotnej oblasti našimi špecialistami pre účely Plánu zdravia a spokojnosti. Dostanete informácie o tom, aké zákroky by boli pre Vás vhodné a čo by bolo potrebné riešiť krok za krokom a v akom časovom horizonte, aby ste si mohli naplánovať zákroky z časového i finančného hľadiska.

Sme veľmi radi, ak vás zaujala naša ponuka analýzy a radi pre Vás pripravíme Plán zdravia a spokojnosti. Našu prácu robíme veľmi radi a vážime si priazeň našich klientov. K Vášmu potenciálu zdravia a spokojnosti chceme pristupovať komplexne. Preto si radi vypočujeme vaše predstavy a potreby, ktoré naši odborníci zoberú na vedomie. Každá zdravotná oblasť má svoje špecifiká, podľa toho sa Vám budeme venovať.

Sme si vedomí toho, že nemusíte poznať všetky možnosti riešenia Vašej situácie, preto sme sa rozhodli, že každej klientke a klientovi na mieru podľa dokumentácie (zdravotná dokumentácia, RTG, fotografie oblasti a podobne…) pripravíme návrh, aby ste mali možnosť  pochopiť a dozvedieť sa, v akej situácii sa nachádzajú a aké riešenia navrhuje odborník na zlepšenie v dotknutých lokalitách.

Plán zdravia a spokojnosti pomôže klientom oboznámiť sa s ošetreniami a  zvážiť  ich na ceste za vlastným potenciálom zdravia a spokojnosti.

Sme presvedčení, že len spojením klientových túžob a predstáv a názoru špecialistov je možné navrhnúť Plán zdravia a spokojnosti, podľa ktorého sa klient zorientuje a rozhodne, prípadne si rozvrhne ošetrenia na určité časové obdobie podľa jeho možností.

Obráťte sa na nás formou mailu alebo telefonicky a radi Vám poskytneme viac informácii a poradíme pre Vás vhodné riešenia za veľmi priaznivé ceny.

V prípade záujmu nám prosím napíšte na emailovú adresu….alebo zatelefonujte na číslo…Ďakujeme!