fbpx
Recenzia – Nové zubné korunky – Eva

Recenzia – Nové zubné korunky – Eva

Recenzia – Nové zubné korunky – Eva

Pohľad našej klientky Evy M. na zubné ošetrenie v Istanbule

Eva, 58 rokov, Pezinok

Už dlhšie som túžila po nových krásnych zuboch. Náhodou som stretla priateľku Soňu a hneď som si všimla, že mala krásne zuby. Pochvália sa, že sa nedávno vrátila z Istanbulu, kde si dala urobiť nové zúbky. Tiež na odporučenie známej, ktorá má už nové zuby.

Je veľmi spokojná, omladená a zuby má skutočne prekrásne. Dala mi kontakt na spoločnosť ALADIVA  v Pezinku, ktorá zastupuje zubnú kliniku v Istanbule, aby Slováci mohli komunikovať v slovenskom jazyky a neobávali sa neznáma. Stretla som sa osobne s pani Barbarou a prediskutovali sme celý proces, pozrela som si ukážky práce kliniky, odporúčania. Následne som poskytla fotografie zubov a RTG snímku.

Do troch dní som dostala návrh Liečebného plánu aj s cenou a bola som veľmi spokojná vediac že takúto ponuku by som na Slovensku nikde nedostala. Neváhala som a súhlasila s ošetrením. Pani Barbara z ALADIVA  sa o všetko postarala, zabezpečila letenky aj ubytovanie v blízkosti kliniky a v jej sprievode sme vycestovali do Istanbulu.

Klinika ma veľmi prekvapila krásou dizajnového interiéru s oddychovou čakárňou s machom na stene a s neuveriteľne príjemným priateľským personálom, ktorému dominovala pani doktorka a majiteľka kliniky Izbel, ktorá ma spolu s jej manželom Erkanom privítala.

Na kliniku som sa dostavila spolu trikrát, pričom prvýkrát mi upravili povrch zubov a sňali odtlačky pre zubné laboratórium a vyhotovili dočasnú protézu, aby som zatiaľ mohla fungovať v reálnom živote. O tri dni som prišla na skúšku, ako pasujú na moje zúbky vnútri koruniek, ktoré zhotovili na mieru. Dohodli sme sa na mojej predstave o nových zúbkoch aj farebnom odtieni, ktoré bolo možné korigovať na ďalšom, treťom sedení, kde už mi skúšobne nasadili hotové korunky aj s estetickou úpravou. Bola som nadšená, aj odtieň mi pasoval.

Pani doktorka ešte dolaďovala drobnosti, aby mi bol zhryz pohodlný a pasoval na všetkých miestach. Je naozaj neuveriteľné, čo dokáže moderná stomatológia a do pár dní máte úplne nové krásne zúbky.

Musím povedať, že som sa cítila ako nový človek. Doslova. Žiarila som nadšením.

Naozaj odporúčam v tomto smere do seba investovať, pretože zuby sú dôležité aj zo zdravotného aj z estetického hľadiska. A v Istanbule sa o vás postarajú fantasticky, bezbolestne (používajú dokonca preparát na umŕtvenie ďasien ešte kým pichnú samotné anestetické injekcie, teda aj samotný vpich už necítite).

Som nadmieru spokojná aj s celkovou cenou vrátane ošetrenia zubov aj zabezpečenia pobytu, ktorá je stále o niekoľko tisíc eur nižšia ako u nás na Slovensku.

Mala som možnosť aj užiť si samotný impozantný Istanbul aj vďaka Barbare, ktorá mi poukazovala krásne miesta a zabezpečila mi komfort aj z hľadiska komunikácie v cudzom jazyku a riešenia všetkých praktických vecí.

Ďakujem veľmi pekne a teším sa na ďalšiu cestu do Istanbulu s novými plánmi.

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac