fbpx
Recenzia –  Zubné ošetrenie (nové zuby) – Renáta K.

Recenzia – Zubné ošetrenie (nové zuby) – Renáta K.

Recenzia –  Zubné ošetrenie (nové zuby) – Renáta K.

Moje zuby ma dosť trápili a riešila som ich dlhší čas. Robila som si prieskumy na trhu v rôznych krajinách sveta, medzi nimi aj na Turecko, kde som si urobila taktiež prieskum a bola som aj v kontakte s niekoľkými zubnými klinikami.

Spoznala som aj na spoločnosť Aladiva -Beauty Health Travel  a úžasnú osôbku Barbarku Mihajilovičovú. A bolo rozhodnuté, žiadna klinika mi nedala tak podrobné, presné a dôveryhodné informácie ako táto. Od samého začiatku som intuitívne cítila, že klinika, ktorú ponúkajú a to Klinik216 v Istanbule, je ta pravá a nemýlila som sa. Lekári sú vysoko profesionálni a pracujú s veľkým citom.

Mňa osobne mala na starosti lekárka Izbel s  jej tímom a podľa špecializácie vykonali rôzne zákroky. Boli u mňa vykonané zákroky od trhania, cez čistenie zubných kanálikov po korunky /21ks/ aj zhotovenie mostíka. Tohto roku ešte dokončíme implantáty na chýbajúce zuby. Prečo som sa rozhodla riešiť svoje zuby cez spoločnosť Aladiva, napriek tomu, že žijem v zahraničí a ovládam anglický jazyk?

Niekto si možno povie, veď skontaktovať sa s klinikami nie je problém, tobôž, ak ovládate jazyk. Verte, to problém nie je, ale ak si dávate do poriadku celý chrup, tak musíte byť veľmi opatrní a obozretní vo výbere kliniky, najmä po odbornej stránke lekára a prístupu , to je to najdôležitejšie.

.A práve spoločnosť Aladiva – Beauty Health Travel má vo svojom portfóliu tých najlepších lekárov. Od začiatku bola so mnou v kontakte Barbarka Mihajilovičová, ktorá zabezpečovala celú komunikáciu medzi mnou  a klinikou v Istanbule. Boli mi doručené podrobné rozpisy o lekárskych ošetreniach o dĺžke ošetrenia a presne stanovenom termíne.

Čo bolo úžasné, že som mala zabezpečenú kontaktnú osobu v Istanbule, ktorá ma čakala na letisku a taktiež sprevádzala každý deň z hotela na Kliniku a späť. Bol to úžasný človek s rozhľadom, ktorý mi ukázal čaro Istanbulu a priblížil ich kultúru.

Počas môjho zubného ošetrenia, v čase voľna som si dala aj odstrániť dva výrastky (lipómy) na tvári a krku u dermatológa, ktorého mi tiež odporučila a zabezpečila Aladiva. Lekár je profesionál s veľkou praxou a výrastky mi odstránil až do zárodku. Som s ním v kontakte doposiaľ, pretože v určitých časových intervaloch mu posielam snímky zákrokov a proces hojenia (hojí sa to výborne).

Tým chcem povedať, že títo lekári svoju prácu nekončia zákrokom, ale zaujímajú sa aj o proces hojenia.  Ak by som to mala zhrnúť už len v krátkosti, tak som vďačná, že som mala šťastie na spoločnosť Aladiva, ktorá mi sprostredkovala tak vysoko profesionálnych lekárov a k tomu pridala úžasné zážitky z krásy Istanbulu.

Odporúčam a prajem každému zažiť pocit radosti z krásneho a bezbolestného úsmevu v sprievodu úžasných ľudí. Ďakujem a teším sa na ďalšiu návštevu.

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac