fbpx
Renáta, 47 rokov

Renáta, 47 rokov

Naša klientka Renáta mala vo svojom mladom veku pomerne zničené zažltnuté zúbky. Niektoré zuby v zadných častiach úst jej chýbali, ostatné mali škvrny a odštiepené časti. Celková úprava bola nevyhnutná.

Renáta vyzerala s pôvodnými zúbkami aj staršie, unavenejšie a neupravené, pritom je to veľmi pekná žena. Naši špecialisti jej navrhli riešenie a výsledkom sú krásne zuby, ktoré sú aj dlhšie, ako si Renáta priala, samozrejme v medziach zdravia a anatomických možností. Vybrala si najsvetlejší tón koruniek, tzv. farbu bielených zubov.

Klientom radíme dobre zvážiť tento výber, ktorý možno pozorovať u známych osobností a celebrít s ich žiariacimi úsmevmi vo svetlách reflektorov, avšak plne rešpektujeme želanie klienta a rozumieme tej túžbe mať zuby atraktívne po rokoch žltých nevzhľadných zúbkov.

Radi aj vám poradíme v oblasti zdravotne – estetického ošetrenia zubov za hranicami Slovenska v rámci veľmi výhodnej ponuky za profesionálne ošetrenie aj cestovateľský zážitok. Poskytneme vám vopred nezáväzný posudok vašich zubov a liečebný plán k novému úsmevu a prekonzultujeme s vami všetky vaše prípadné otázky.
info@aladiva.sk 0905 928 302 www.aladiva.sk

Tento príspevok si môžete pozrieť priamo na našom FB:

https://www.facebook.com/watch/?v=1831154870655999

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac