fbpx
S úctou k vašej jedinečnosti!

S úctou k vašej jedinečnosti!

S úctou k vašej jedinečnosti!

Dámy a páni,
zažite to na inej úrovni!

Dovoľte nám ukázať vám oblasti zdravia a krásy inak, ako ich neraz poznáte na Slovensku: čakanie na termín, čakanie v preplnenej čakárni, čakanie na úsmev lekára i na výsledky. K tomu prípadné obavy, stres, chladné prostredie vyšetrovní a ako bonus aj občas nevrlé sestričky.

Zažite celkom inú kultúru jednania i výsledkov.
V Istanbule máme k vašej dispozícii rokmi overené špecializované kliniky aj nemocnice, kam človek rád chodí, bez stresu, strachu a kde nemá obavu klásť množstvo otázok, povedať svoj názor a dostať rady nielen odborné ale aj od srdca. A to všetko efektívne, organizovane, s pozornosťou len pre vás a s úctou k vašej jedinečnosti.

Ak hľadáte ošetrenia, ktoré nepreplácajú naše poisťovne, alebo pri ktorých sa neviete domôcť termínov či uspokojivých konzultácii, tak vám s radosťou poradíme a zabezpečíme služby nad vaše očakávania.

O našich krásnych výsledkoch svedčia naši spokojní zákazníci, ktorí nám dali za pravdu, keď sa vrátili už bez svojich problémov alebo s naplnenými túžbami.

Sme tu pre vás v Pezinku, na Potočnej 2, na čísle 0905 928 302, na maili info@aladiva.sk alebo na www.aladiva.sk

Tento príspevok si môžete pozrieť priamo na našom FB:

https://www.facebook.com/aladivazdraviekrasa/posts/pfbid025WTY7JbYAoXXvzKp4hnUDfmDSFAUiZkNwh5np84PwyP3Q6W6s996SvBoVeJTTzyUl

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac