fbpx
Sandra, 55 rokov

Sandra, 55 rokov

Sandra, 55 rokov

Sandra je dynamická a atraktívna žena, ktorá sa o seba stará, cvičí, chodí na kozmetiku, rada sa výrazne oblieka a zdobí výraznými šperkami. Nebola však spokojná so svojimi zubami, ktoré nezapadali do jej apartného imidžu.

A okrem estetickej stránky riešila aj zdravie zubov. Túžila po celkom novom imidži zubov, ktoré budú krásne, biele a tvarovo primerané. Oslovila nás, ako by sme jej vedeli pomôcť, pretože na Slovensku dostala veľmi drahé ponuky. Jej RTG snímku a fotografie posúdili naši zubní lekári v Istanbule a navrhli jej Liečený zdravotne – estetický plán, ktorý podrobne vysvetľoval, aké má problémy a čo treba podchytiť po zdravotnej aj estetickej stránke.  

Vybrala sa teda aj s priateľom na kliniku Klinik 216 do Istanbulu a dnes už má nádherný nový úsmev aj žiarivé zuby, ako si želala. Vybrala svetlejší odtieň a pri jej opálenej pokožke vyzerajú zuby naozaj atraktívne. Nie každý klient si zvolí tak svetlý odtieň, ale Sandra bola od začiatku presvedčená, že toto je to pravé orechové. Jej odtieň sa na medzinárodnej škále odtieňov koruniek nachádza v najsvetlejšie skupine tzv. farieb ako po bielení zubov.

Je šťastná, spokojná a Istanbul si s priateľom užila aj z inej stránky. Medzi ošetrujúcimi dňami mala dostatok času zažiť romantické prechádzky pri mori, plavbu, kultúru, nákupy aj gastronómiu. Ocenila najmä výhodné a originálne nákupy v tejto úžasnej metropole.

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac