fbpx
Svadba

Svadba

Svadba

👰‍♀️Svadba je jednou z najvýznamnejších udalostí v živote, naplnený sen, spečatenie lásky. Keď sa povie svadba, väčšina ľudí si predstaví šťastie, radosť, niečo výnimočné, čo už sami zažili alebo ešte len túžia zažiť.
Svadba je aj o kráse jedinečného dňa, svadobného interiéru, fotografií, pohostenia, zvyklostí, rodinných vzťahov.
Najkrajší sú však mladomanželia a všetky pohľady rodiny a priateľov sú upriamené práve na nich – nevesta v krásnych šatách ako z rozprávky, s výnimočnými účesom a mejkapom a ženích v dokonalom obleku hrdo kráčajúci po jej boku – dnes i na celý život. Doprajte si k tomuto nezabudnuteľnému životnému kroku aj nový úsmev s krásnymi zubami, ktorý vás bude sprevádzať v novom živote, o ktorom snívate vo dvojici. Nové estetické zuby vám pridajú veľkú dávku sebavedomia, radosti z usmievania a budú vám pripomínať krásne rozhodnutie vstúpiť do manželstva.
Pre nevestu, ženícha a svadobných rodičov prinášame výhodnú ponuku – 15 % zľavu na nové krásne zuby a postaráme sa o špičkové zdravotne – estetické ošetrenie vašich zubov na našej privátnej klinike v Istanbule – prekrásnom meste ideálnom na strávenie nezabudnuteľných dní.

Ponúkame vám:
profesionálne ošetrenie s vysokou estetickou hodnotou
nové zuby na mieru
úplne iný prístup, na aký ste zvyknutí v slovenskom prostredí
cestovateľský zážitok
individuálny prístup s ohľadom na vaše sny

Ako na to?

1. krok: Zubný posudok a návrh ošetrenia na mieru pre Vás bez záväzku zdarma

2. krok: Výhodná ponuka na zdravotne – estetický zákrok a vycestovanie nanašu kliniku

Za veľmi výhodné ceny Vám poskytneme komplexné služby – ošetrenie zubov a výlet do prekrásneho Istanbulu, kde sídli naša zubná klinika. Dovoľte nám ponúknuť vám komplexný zážitok ošetrenia a cestovania za výhodnú cenu na mieru pre vás. Viac sa dozviete na našej stránke www.aladiva.sk alebo prostredníctvom priameho kontaktu s nami.
Zastúpenie na Slovensku: ALADIVA, Potočná 2/A, Pezinok 902 01info@aladiva.sk 0905 829 302

Tento príspevok si môžete pozrieť priamo na našom FB: https://www.facebook.com/aladivazdraviekrasa/posts/pfbid0RkTc2W6vnXyK16UUDQckWwhVh4fNkuJ1C9A9izFAu9NKPnKt6qzWsBC9Y9i6DWnVl

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac