fbpx
Turecké zdravotníctvo

Turecké zdravotníctvo

Turecké zdravotníctvo

Turecké zdravotníctvo má vo svete dlhoročné pozitívne renomé a to zaslúžene. Dynamicky sa rozvíja, napreduje v najmodernejších technológiách a Turecko je na prvých priečkach v kvalite poskytovania zdravotnej starostlivosti.

O priamu skúsenosť s ošetrením na urgentnom príjme syna v Antalyi sa podelila aj pani Gabriela, ktorá nám poskytla aj fotografie z jej archívu. Na titulnej fotografii príspevku je vstupná hala nemocnice, kde prijali Gabrielu, jej manžela a poskytli im ubytovanie na izbe hotelového typu spolu s ich synom po úraze.

V komunikácii aj s ďalšími Slovákmi s priamou skúsenosťou môžeme zhrnúť pozitíva zdravotnej starostlivosti takto:

– vybavenosť modernými technológiami, z ktorých niektoré na Slovensku ani nemáme
– krátke čakacie lehoty na vyšetrenie a výkon
– estetické a príjemné interiéry kliník a nemocníc, ktoré priaznivo vybočili z úzusu bielej farby
– veľmi ústretový personál s filozofiou, „náš pacient, náš pán“, pre ktorých je prirodzené podávať ochotne všetky informácie a nepovažovať pacientov za neodborníkov, ktorí nepotrebujú hlbšie vidieť do problematiky
– tureckí lekári sú často scestovaní, vlastnia medzinárodné certifikáty a majú bohaté skúsenosti (viackrát sme sa presvedčili, že pre našich pacientov ponúkli širší diapazón riešení ich problému, nielen ten najjednoduchší)
– zákroky a zdravotnícke služby sú pre Slovákov v Turecku podstatne dostupnejšie Turecko je krásna krajina, preto cesta za zdravím i krásou ide ruka v ruke aj s cestovateľskými a nákupnými bonusmi
– cestovanie za zdravím a krásou je pre Slovákov nový fenomén avšak je to aj životný štýl a iný uhol pohľadu na túto oblasť (odpútať sa od predstavy, že ak mám zdravotný problém, riešim ho len vo svojej krajine)

O skúsenosti Gabriely si prečítate na blogu našej stránky www.aladiva.sk prostredníctvom tohto linku.

https://www.aladiva.sk/turecke-zdravotnictvo-ma-velmi…/

Pre viac informácii o možnosti zdravotných a estetických ošetrení, ktoré sú pre vás na Slovensku nedostupné, sa na nás obráťte na info@aladiva.sk alebo na 0905 928 302.

Tento príspevok si môžete pozrieť priamo na našom FB:

https://www.facebook.com/aladivazdraviekrasa/posts/pfbid02fjTjQEJG4HMwtvrSPzwfjAFxA3B5qdhimkQihFbYvYzuj48odh8tNe6VXZwQNeskl

ZDARMA

Plány na mieru pre Vás!

Viac