Zažite jedinečnú kultúrnu tanečnú show, ktorá obsahuje tradičné tance, brušné tance a živú hudbua ponorte sa do bohatej tureckej kultúry prostredníctvom ľudovej hudby v šou Rytmus tanca. Je to nezabudnuteľný zážitok!

Pri návšteve Istanbulu si všimnete niekoľko turistických atrakcií, kde sa súčasný mestský život stretáva s exotickým východom.

Turecko je taviacim kotlom komponentov z mnohých civilizácií, takže v Istanbule môžete zažiť veľmi rozmanitú kultúru. A to všetko sa odráža v tanečnej šou Rhythm of The Dance. Osmanské tance, tance Zeybek, rímske cigánske tance, balkánske tance a ďalšie sú prezentované v kultúrnej show.

Budete ohromení, keď uvidíte, ako všetky tieto rôznorodé žánre na javisku vzájomne dokonale ladia. Napriek svojej rozmanitosti predstavuje tanečná šou rovnaký príbeh. Medzi jedným kultúrnym predstavením a ďalším je vždy prepojenie. Uchvátia vás nielen kostýmy a  ozdoby, ale aj rozprávanie príbehu. Tanec umocňujú animácie na stenách, ktoré poskytujú kontext a majú zmyselné aspekty. Na vystúpenie ohnivého tanca nikdy nezabudnete!

Táto kultúrna tanečná show sa koná v kultúrnom komplexe Hodjapasha, bývalom parnom kúpeli zo 16. storočia, ktorý bol premenený na centrum umenia. Toto dielo je autentické a nepodobá sa ničomu, čo by ste kedy  videli.

Tanečná show brilantne predvádza senzačné osmanské háremové, atraktívne tradičné a nezvyčajné brušné tance. Vychutnajte si rytmus, oheň a veľkolepé kostýmy a zároveň uvidíte mimoriadne intenzívnu tradičnú tanečnú show, ktorá sa spája s modernou choreografiou v historickom prostredí 550 rokov starých zrekonštruovaných osmanských kúpeľov.

Tanečníci využívajú rôzne techniky, aby zapojili aj publikum, najmä pokiaľ ide o brušný tanec. Najprv si vypočujete skladbu, potom sa objaví bubeník. A na pódium nastúpi tanečník. Tanečnica pôjde úplne bez povšimnutia davom a stále viac a viac sa približuje a v tom hudba začne zrýchľovať. Napokon sa rozpúta fantastická tanečná šou, ktorú si zaručene užijete.

Tanec, osvetlenie, hudba a vôňa divadla, to všetko sa spája a vytvára veľkolepú tanečnú show. Je ťažké opísať slovami, aký krásny je tento tanec. Nevýslovné sa dá vyjadriť iba tancom. pocíťme jeho krásu, aby sme ju ocenili!